Bazénový vysavač vám usnadní péči o čistotu nádrže

Bazénový vysavač vám usnadní péči o čistotu nádrže

K dosažení opravdu dobré kvality vody musíte o vodu v bazénu pravidelně a svědomitě pečovat s pomocí bazénové chemie a také nezbytného příslušenství.
Bazénové chemie je na trhu nepřeberné množství a každý tak jistě v pestré škále výrobků najde takové, jaké uspokojí jeho potřeby. Majitelé bazénů mohou vybírat jak z chlorové, tak i bromové a kyslíkové chemie, takže si každý najde takové přípravky, které zajistí, že voda v bazénu bude prostá veškerého organického znečištění typu sinic a řas.

kruh

Každopádně pouze s bazénovou chemií si nikdo nevystačí, neboť voda v bazénu se zanáší postupně různými druhy nečistot, a to jak těmi organického, tak i anorganického původu – to mohou být třeba různé inkrustace na stěnách bazénu.
V první řadě byste proto vždy měli svůj bazén před podobnými nečistotami chránit, aby nedocházelo k jejich vniknutí do bazénové vody. Přitom vám výborně poslouží krycí plachta, která vaší nádrži padne jako na míru ušitá. A pokud náhodou žádnou takovou v nabídce obchodů nenajdete, protože vlastníte nádrž atypických rozměrů, tak není žádný problém, nechat si plachtu na míru zhotovit.

relaxace

Ať už však budete vodu chránit před znečištěním, jak jen to půjde a budete ji pečlivě zakrývat plachtou a před každým vstupem do vody se pečlivě osprchujete, tak ani v tomto případě vstupu nečistot do vody nezamezíte. K jejich odstranění se vám tak budou perfektně hodit pomocníci v podobě síťky a bazénového vysavače https://www.chlorito.cz/bazenovy-vysavac, s jehož pomocí vyčistíte nádrž od nečistot raz dva. Podle typu a velikosti nádrže si můžete zvolit vysavač automatický, poloautomatický anebo ruční. Ty mohou pracovat buď samostatně anebo po připojení na bazénovou filtraci, a jsou vhodné jak pro velké zděné bazény, tak i pro malé nafukovací bazénky pro děti. V každém případě vám péči o čistotu nádrže výrazně usnadní.