Léčíte se sami

Léčíte se sami

Už těch zdravotních problémů máte prostě dost a nepřijde vám úplně nejlepší cpát do sebe horem dolem chemicky vyrobené léky, které vám sice pomohou, ale jen na omezenou dobu a vy je tedy tak musíte užívat neustále do kola? Jste ženou a trápí vás gynekologické problémy nebo menopauza? Nebo trpíte na akné či na žaludeční problémy? A nepřemýšlela jste o tom, že byste vsadila na léčivou sílu bylinek, které mohou pomoci tam, kde už lékařská věda končí? A proč to nezkusit, když by byla alespoň malá šance na to, že by vám to pomohlo? A co vaše psychika, netrpí také? Odpočíváte dostatečně? Pijete hodně vody? Relaxujete? Umíte to?

levandulová svíčka

Poznejte sebe sama

Je důležité relaxovat, obzvlášť pokud trpíte na nějaké chronické zdravotní problémy. Uvědomte si, že žijete jenom jednou a je důležité pečovat o svoje zdraví, protože máme jenom jedno. Sice se říká, že tělo má jít do hrobu zhuntované, ale přece tady na světě chcete zůstat co nejdéle. Také se zapomíná na to, že nejenom fyzično je důležité, ale také to psychično, od kterého se odvíjí daleko více, než by se na první pohled mohlo zdát. Rozviňte u sebe doma kvalitní aromaterapii, kdy levandule svíčka navodí příjemnou atmosféru.

levandule svíčka

Tyto fialové svíčky se mohou stát vašimi skvělými večerními společnicemi, ať už jste večer doma sama nebo třeba ve dvou. Večeře při svíčkách je ideálním programem nejenom na dnešní večer, ale při současných cenách elektřiny, se tento druh večera u vás doma bude třeba opakovat i vícekrát. Samozřejmě to je myšleno ve vší legraci, ale i romantické večery jsou krásným programem, abyste se s vaší drahou polovičkou zase o trochu více sblížíte, což je někdy po krušných pracovních dnech opravdu potřeba, věnovat se jeden druhému. Řešit něco hezkého a příjemného, dělat si vzájemně radost doteky a hezkými slovy.