Kolik vlastně máme druhů sukní?

Kolik vlastně máme druhů sukní?

Sukně existují v těch nejrůznějších stylech. Proto si vybere opravdu každá žena, ať nosí jakýkoliv styl. Některé sukně nechtějí nosit, protože tvrdí, že jim nesluší nebo nejdou k tomu, co obvykle nosí. Není to ale pravda. Opravdu každá z nás si najde ten svůj pravý styl a střih sukně, který ji bude svědčit. Na About you najdete široký výběr sukní pro všechny typy postav i stylů. Navíc můžete při nákupu využít slevový kód About you 25 Zelené slevy. Pojďme se tedy podívat, jaké typy sukní existují a mezi kterými můžete vybírat při tvoření svého dokonalého outfitu.

žena

Áčková sukně

V posledních letech patří mezi nejoblíbenější typy sukně. Obvykle se dá sehnat s vysokém, úzkým pasem, kdy se střih sukně poté rozšiřuje až k lemu, kde je nejširší, takže přesně do stylu písmene A.

Kruhová sukně

Sukně, která je více rozšířená než áčková sukně. Je volnější, její rozšíření začíná již nahoře. Pokud se otočíte, dělá velmi krásný efekt. Většinou se vyrábí z velmi lehkých materiálů, takže třeba z džínoviny takových sukní moc nenajdete.

sukně

Pouzdrová sukně

Elegantní sukně, která sluší především štíhlým a vysokým ženám. Sukně je upnutá a obkresluje křivky a postavu ženy, která ji nosí. Většinou mají délku minimálně po kolena a jsou opatřeny alespoň malým rozparkem, aby bylo jejich nošení pohodlnější.

Balonová sukně

Nadýchaná sukně vytvářející velký objem. Není úplně vhodná pro ženy s typem postavy hruška, protože jim bude přidávat zbytečná kila. Skládá se ze spodní a horní vrstvy, přičemž spodní vrstva je založena a zašita tak, že spodní není nikdy vidět. Má opravdu tvar takového balonku.

Volánková sukně

Skládá se z několika pruhů látky, který jsou našité k sobě do tvaru sukně. Většinou jsou taktéž z lehkých látek a jsou volné kolem boků. Ideální délka pro tyto sukně je zhruba ke kolenům. Jedná se o ideální sukni na horké letní dny.