Kde chybí peníze, tam pomůžou nebankovní hypotéky

Kde chybí peníze, tam pomůžou nebankovní hypotéky

Mít milion na kontě by si přál asi každý z nás. Neřešit výdaje, nebát se udělat si radost, pořídit si bydlení nebo odjet bez výčitek na dražší dovolenou, než jen někam pod stan. A také se zbavit dluhů, které dnes trápí většinu domácností.

A tak nezbývá, než si vzít další úvěr či půjčku. Ovšem ne každá banka je shovívavá a půjčí každému klientovi. A už vůbec ne tomu, který má na svém kontě nějaké dluhy či exekuce. S takovými klienty se v bance nechtějí ani bavit, dokonce ani poskytnout refinancování.

čas hojnosti

Pokud chcete uspět a získat vyšší obnos peněz, tak zkuste nebankovní hypotéky.
Optimální řešení, kterým vyřešíte nejen bydlení, ale také dovolenou, nákup movitých věcí a i dluhy či refinancování.
Nebankovní společnosti totiž neřeší registry, kromě těch trestních, nevyžadují dokládání příjmů, nemusíte čekat týdny, než vám dají vědět, jak vaše žádost dopadla.

Jednoduše pošlete online žádost, pár fotografií nemovitostí, kterou použijete jako zástavu. Ručení nemovitostí je podmínkou, a již v průběhu pár hodin, nejdéle do dalšího dne, budete vědět, jestli je schváleno nebo neschváleno.

Výše částky je u každé společnosti individuální a odvíjí se od tržní ceny nemovitosti. Tu určí odhadce a obvykle je možné získat 75 až 95% maximálně. Také však pozor na podvodníky, kteří slibujou i nemožné jen aby někoho utáhli na vařenou nudli. Spolupracujte s ověřenými společnostmi a s reálně splnitelnými výhodami.

finanční injekce

I nebankovní hypotéky můžete splácet maximálně 30 let, takže si splátky rozložíte dle aktuální situace. Samozřejmostí je možnost předčasného splacení a bez sankcí.

Výše úroků je srovnatelná s těmi bankovními a za minimum podmínek.
Před podepsáním si smlouvu i podmínky řádně prostudujte, a pokud je všechno tak, jak má být, a nemáte žádné pochybnosti, tak se můžete těšit na finanční injekci, která vás vytrhne z bídy.