Hra s laserovými zbraněmi zabaví každého

Hra s laserovými zbraněmi zabaví každého


Máte rádi Laser Game a rádi si tuto hru vychutnáte v nejrůznějších provedení? Pokud ano, pak byste měli znát co nejvíce variant. Ne každá aréna vám však nabídne více režimů her. Někde jsou to třeba jen 2-3 varianty, což rozhodně není mnoho, a proto to dokáže člověka časem znudit. To však není pravidlo, neboť některé arény naopak nabízí více způsobů , jak si zahrát:

DSC_0204

Agenti – jeden hráč je agent, kterého se ostatní snaží zneškodnit
Deathmatch – klasická hra na životy, kdy každý hraje sám za sebe
Graffiti – kromě zneškodňování soupeřů získáváte body za označování míst v aréně
King of the hill – bojuje se o jeden klíčový bod v aréně
Kletba – jeden hráč je zasažen kletbou a musí rychle zasáhnout modrého hráče
Team Deathmatch – hra na body v týmech
Challenge – čím jste lepší, tím těžší hra pro vás je
Základny – hraje se o tři základny
Zombíci – podobná hra jako kletba, ale s tím, že po zasažení hráč zůstává jako zombie

Určitě s vám nějaký princip hry zalíbil. Protože je opravdu mnoho způsobů, jak si můžete tuto hru užít, neváhejte se poradit s kamarády a vyzvěte je na souboj. Určitě budete překvapeni, s jakým elánem se vám bude hrát. Bude to zkrátka skvělá věc, kterou si velmi oblíbíte. Proto nyní stačí vybrat si konkrétní typ hry, zarezervovat si arénu a následně si jít užít intenzivní zábavy se svými přáteli.

DSC_0196

Skvělá věc i pro teambuilding

Ačkoliv se jedná o báječnou zábavu pro skupiny přátel, ještě lepší je tato zábava tehdy, když je realizovaná jako teambuilding. Jde totiž o záležitost, při které spolu musí neznámí lidé spolupracovat, načež se vytváří kontakty mezi těmito lidmi. A jak každý ví, někdy je velmi složité navázat kontakt s lidmi, když jste v daném kolektivu zcela noví. Proto není na škodu vyzkoušet tuto báječnou zábavu, která zajisté prospěje naprosto každému.