I pod levným zahradním altánem si užijete krásné chvíle

I pod levným zahradním altánem si užijete krásné chvíle


Krásné chvíle si každý z nás představuje jinak. Někdo rád sportuje, jiný si třeba čte knihu, zabořený v měkkém křesle. Užívat chvíle volna však můžete i v levném zahradním altánu Pergoly Trutnov. S dětmi, nebo jen sami s milujícím partnerem, ale i se svými čtyřnohými přáteli. A pokud máte rádi i rostlinnou společnost kvetoucích muškátů, není problém si užít pobyt v altánu i s nimi.

zahradní altán

Chvíle na kávu – kdo miluje brazilskou kávu, co jí inzeroval Mistr Bílek ve filmu „Kulový blesk“, klidně si jí tu může vychutnat. Ovšem pod střechou dřevěného, precizně zhotoveného altánu vám zachutná i Ájurvédské kafe a bylinkové či ovocné čaje. Altány jsou zkrátka určené pro občerstvení pod širým nebem, resp. v té nejkrásnější části zahrady, kam je umístíte.

altán u moře

Puzzle – skládání puzzle nebo hra se stavebnicemi rozvíjí fantazii a hlavně přináší uklidnění, které zvláště dnes tolik potřebujeme. Kdy jste si naposledy našli čas a se svými ratolestmi si tímto způsobem hráli – bez přítomnosti mobilu a notebooku? Altán je ideální prostředí k tomu, zasednout ke stolu nebo se posadit na zem, pustit na retro gramofonu nějakou starou vinylovou ohranou desku a alespoň trochu se zasnít a být tady a teď, v přítomném okamžiku.

Snídaně, oběd, večeře – i hlavní denní menu si můžete pod altánem dopřát, bude vám možná více chutnat právě tady, na čerstvém ionizovaném vzduchu. Víte, že v domácnostech se příliš nevyskytují záporné ionty a najdete je spíše venku na zahradě, nebo ve volné přírodě? Ještě více jich je někde u vody, takže pokud máte ve své blízkosti nějakou fontánu, bazének či jezírko, tím lépe.

Východ slunce – západy slunce skvěle vyniknou na horách nebo na nějaké rozhledně, ale východ slunce mívá ještě silnější fluidum. Pokud si jej vychutnáváte na zahradě, máte velké štěstí, které si nemůže dopřát mnoho lidí, co bydlí např. v městském sídlišti. S východem slunce se vám bude lépe fungovat během dne, ranní sluneční paprsky vás mohou velmi účinně nastartovat a možná, že oželíte i ranní dávku kofeinu.