Dárky letos vyrobte sami

Dárky letos vyrobte sami

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží a s nimi i obávaný předvánoční stres. Je to ale každý rok opravdu tak nutné? Odpovíme za Vás. NE. Tohle všechno se odvíjí jen od nás a od toho, jak se k tomu my sami stavíme. Co to letos udělat jinak a na Vánoce se připravit už pár měsíců předem hezky v klídku. Skvělý návod, jak toho docílit nabízí třeba zabývající se nakupováním dárků. Pokud ale máte s nakupováním dárků jakýkoliv problém, ať už nevíte, co blízkému koupit nebo nemáte dostatek financí, jste tady správně.
Vánoce jsou přeci svátky točící se hlavně kolem rodiny, a co více potěší blízkého, než dárek darovaný přímo od srdce a co líp, vlastnoručně vyrobený?
vodovky a štětce.jpg

1. Nakreslete obraz
Namalujte blízkému nějaký krásný obrázek, který mu řekne, jak moc ho máte rádi. Jestli vaše maminka miluje kočky, nakreslete ji roztomilou kočičku. Jestli s troufáte na něco trochu víc šíleného, můžete si vzít fotku osoby, kterou chcete obdarovat a namalujte její karikaturu. Dílo pak zarámujte a uvidíte, jak to danou osobu potěší. A když už nic, smích, který malba u stromečku vyvolá, bude stát určitě za to.
2. Vyrobte fotoknihu
Tento dárek Vás může sice nějakou tu korunku stát, ale rozhodně moc potěší. Na internetu najdete plno webových stránek, které nabízí vyrobit si vlastní knihu s Vašimi fotkami a vyhrát sis ní do detailů podle vašich představ. Každý komu pak tento Váš originální výtvor dáte, z toho bude zaručeně na větvi.
3. Rámeček s fotkou
Netroufáte si na fotoknihu? Nevadí. Vždycky můžete nechat vyvolat Vaši oblíbenou fotku s blízkou osobou a zarámovanou ji darovat. Jednoduchý, ale naprosto krásný dárek, který nikoho neurazí a vždy jen potěší.
obrázková kniha.jpg
4. Sklenička s receptem
Vezměte nějaký Váš jednoduchý oblíbený recept na buchtu a všechny suché ingredience nasypte hezky postupně po vrstvách do zavařeninové skleničky. Na lísteček k tomu napište, co si musí daná osoba dokoupit, a na druhou stranu papírku napište recept, jak na to. Opět jednoduchý, ale roztomilý dáreček.
5. Ušijte něco
Jestli si troufáte, vždycky můžete blízkému něco uplést. Ať už to bude chundelatý svetr nebo teploučké ponožky, vždy to bude fungovat. A i když se Vám to nepovede, ať jste se snažili sebevíc, i tak to druhému dejte. Bude moc šťastný za to kolik námahy a času jste do šití dali a bude i Vás vážit.