Vyzkoušejte afrodisiaka

Říká vám něco poppers? Že ne, pak je na čase se seznámit. Jedná se o afrodisiakum, které dokáže zatočit téměř s každým. Díky němu budete mít silnější sexuální prožitek a síla vašeho orgasmu vás příjemně překvapí a potěší zároveň. Budete se vznášet na vrcholu blaha. A to nejsou žádné plané sliby. Tak tohle všechno zahrnuje tento malý kouzelník.

Srdce polibek pár

Co přesně se v něm skrývá?
Je to slangový název pro chemickou látku amylnitrit. Hlavní efekt je způsobený uvolňováním nitritového iontu NO.
Je k dostání ve specializovaných obchodech. Existuje mnoho druhů a variant, které se dělí podle intenzity působení.
Jsou volně k dostání, takže můžete začít rovnou vybírat: https://www.euforikum.cz/22-stredne-silne-poppers.
Jak už jsme si řekli, účinky se dostavují velmi rychle a vy najednou partnera vnímáte téměř jako sami sebe. Prožitek prostupuje celým vaším tělem a vy se tak cítíte daleko více spojení než kdy dřív.  Rovněž díky uvolnění hladkého svalstva je i anální styk bezbolestný a to bez rozdílu pohlaví.

Pár

Po jeho užití se téměř okamžitě dostaví pocit tepla a rozbuší se vám srdce. Na celém těle vnímáte velmi silně každý dotyk, tak jako na konečcích prstů.
Zahodíte všechny zábrany, sníží se vnímání bolesti a najednou bude sex to jediné, co budete v daný okamžik chtít. Za vše můžete silné uvolnění hladkého svalstva vnitřních orgánů, které bývá většinou ztuhlé. Konečně se nebudete do ničeho nutit a užijete si sílu okamžiku.
 
 Mladý šťastný pár

Při užívání dodržujte následující pravidla:
·        Látku zhluboka nadechněte.
·        Pak na chvíli zadržte dech.
·        Dostaví se pocit tepla, který naplní celé vaše tělo.
Poppers má silný vliv na celou vaši nervovou soustavu. Navozuje tedy euforické stavy, omámenost a pocity, jaké vyvolává rajský plyn – N2O. Prožitek se dá snadno regulovat hloubkou dýchání. Takže své tělo sami ovládáte podle potřeby.
Nemusíte se bát, nejedná se o žádnou omamnou nebo psychotropní látku. Vztahují se na něj zákonná opatření jako u léčiv a nebezpečných hořlavin.
Přesto pokud máte nějaká zdravotní omezení, nejprve si detailně nastudujte, zda se můžete stát jeho uživatelem. Není vhodný pro osoby, které trpí vysokým tlakem nebo závažnými onemocněními.

Vyzkoušejte afrodisiaka
4.2 (83.64%)11