Vyzkoušejte afrodisiaka

Vyzkoušejte afrodisiaka

Říká vám něco poppers? Že ne, pak je na čase se seznámit. Jedná se o afrodisiakum, které dokáže zatočit téměř s každým. Díky němu budete mít silnější sexuální prožitek a síla vašeho orgasmu vás příjemně překvapí a potěší zároveň. Budete se vznášet na vrcholu blaha. A to nejsou žádné plané sliby. Tak tohle všechno zahrnuje tento malý kouzelník.

Srdce polibek pár

Co přesně se v něm skrývá?
Je to slangový název pro chemickou látku amylnitrit. Hlavní efekt je způsobený uvolňováním nitritového iontu NO.
Je k dostání ve specializovaných obchodech. Existuje mnoho druhů a variant, které se dělí podle intenzity působení.
Jsou volně k dostání, takže můžete začít rovnou vybírat: .
Jak už jsme si řekli, účinky se dostavují velmi rychle a vy najednou partnera vnímáte téměř jako sami sebe. Prožitek prostupuje celým vaším tělem a vy se tak cítíte daleko více spojení než kdy dřív. Rovněž díky uvolnění hladkého svalstva je i anální styk bezbolestný a to bez rozdílu pohlaví.

Pár

Po jeho užití se téměř okamžitě dostaví pocit tepla a rozbuší se vám srdce. Na celém těle vnímáte velmi silně každý dotyk, tak jako na konečcích prstů.
Zahodíte všechny zábrany, sníží se vnímání bolesti a najednou bude sex to jediné, co budete v daný okamžik chtít. Za vše můžete silné uvolnění hladkého svalstva vnitřních orgánů, které bývá většinou ztuhlé. Konečně se nebudete do ničeho nutit a užijete si sílu okamžiku.

Mladý šťastný pár

Při užívání dodržujte následující pravidla:
· Látku zhluboka nadechněte.
· Pak na chvíli zadržte dech.
· Dostaví se pocit tepla, který naplní celé vaše tělo.
Poppers má silný vliv na celou vaši nervovou soustavu. Navozuje tedy euforické stavy, omámenost a pocity, jaké vyvolává rajský plyn – N2O. Prožitek se dá snadno regulovat hloubkou dýchání. Takže své tělo sami ovládáte podle potřeby.
Nemusíte se bát, nejedná se o žádnou omamnou nebo psychotropní látku. Vztahují se na něj zákonná opatření jako u léčiv a nebezpečných hořlavin.
Přesto pokud máte nějaká zdravotní omezení, nejprve si detailně nastudujte, zda se můžete stát jeho uživatelem. Není vhodný pro osoby, které trpí vysokým tlakem nebo závažnými onemocněními.