U nás najdete jen tu nejvyšší kvalitu

U nás najdete jen tu nejvyšší kvalitu

Výbojka je nepostradatelným světelným zdrojem určeným hlavně pro exteriér. Pro venkovní osvětlení ulic, náměstí, parků či parkovišť, průmyslových a sportovních areálů, ale také třeba do neonových nápisů či pro osvětlení výloh výstavišť a spousty dalších míst. Je důležité vybrat správný druh a také samozřejmě model, který vyžaduje zrovna Váš druh osvětlení.

Pro venkovní účely jsou určeny sodíkové a rtuťové výbojky. Rtuťové už v dnešní době nejsou moc k dostání, protože jejich výroba pomalu končí, jelikož je předběhly sodíkové. Ale i tak v naší nabídce ještě najdete i rtuťové světelné zdroje. Ještě stále jsou výhodným světelným zdrojem pro exteriér, jelikož mají dlouhou životnost. Přesto sodíkové světelné zdroje mají více výhod. Dokáží dosáhnout maximálního měrného výkonu, a proto jsou považovány za nejúčinnější světelný zdroj, mají dlouhou životnost, nízký příkon při vysokém výkonu a skvělou viditelnost i v té nejhustší mlze http://www.trhon.cz/neon .

žárovka, panáček

V naší široké nabídce najdete také halogenidové výbojky, které jsou určeny i do interiéru k osvětlení právě výloh obchodů či výstavních míst a podobně. Jde o opravdu velmi výkonné světelné zdroje v mnoha různých modelech a provedeních, které vydávají kvalitní světlo. I když je jejich pořizovací cena vyšší, tak se do nich vyplatí investovat, protože se Vám investované peníze vrátí díky jejich dlouhé životnosti a také úspornosti.

Všechny tyto typy výbojek najdete v našem obchodě ve vysoké kvalitě za velmi příznivých cenových podmínek na trhu. Nabízíme Vám kvalitní produkty od světových zkušených výrobců, kteří se jejich výrobě věnují už po dlouhá léta a kteří dodávají na trh to nejlepší ze svých dílen. Proto si můžete být jisti, že u nás pořídíte opravdu to nejlepší, co trh nabízí.

Kromě druhu výbojky se musíte také zaměřit na její tvar, velikost, wattáž, patici a spoustu dalších aspektů, abyste vybrali správně.

dům, svítící nápis