Dopřejte si kvalitní stomatologickou péči

Dopřejte si kvalitní stomatologickou péči

Stomatologie je odvětví medicíny, kde jde věda hodně kupředu. Postupy, které kdysi platily, jsou již dnes zastaralé. Naše zubní ordinace se snaží rychlý trend udržet. Neustále se vzděláváme a intenzivně pracujeme na tom, abychom poskytovali dokonalou péči. I proto využíváme moderní technologie. Přístroj Diagnodent je toho důkazem. Přesvědčte se https://m.2kdent.cz/technologie/diagnodent/.

léčit zuby

Diagnodent je přístroj, který najde zubní kaz již v jeho počátku. To je naprostá revoluce. Funguje pomocí laserového paprsku. Což je příjemná zpráva pro těhotné a děti.

Na jakém principu přístroj funguje

Laserový paprsek najde demineralizovanou tkáň zubu. Pak vydá číselný záznam. Ten ukazuje, jak moc je zub již napaden, jak hluboko je kaz zavrtán. Je také možné pustit zvukový signál, který ukazuje jeho závažnost. Zvuk se mění na základě velikosti kazu. Avšak je nutné dbát na dokonale čistá ústa. Velký nános zubního povlaku může zkreslovat výsledky.

rovné zuby

V medicíně je toto vyšetření pravým pokladem. Dokáže zachytit malý, téměř nově vytvořený kaz a snížit tak invazi léčby. Většinou stačí použít výplň nebo ošetřit zub ozonem. Naprosto dokáže nahradit rentgen. Nejlepších výsledků však docílíme, pomocí jejich vzájemné kombinace.

Odborníci tvrdí, že při klasickém vyšetření na běžné prohlídce, zubař odhalí pouze 30% všech porušení zubní skloviny. Další kazy stejného http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/209588-meli-bychom-prijmout-opatreni-na-pomoc-parum-stejneho-pohlavi-vola-kiska/procentuálního množství se objeví a ošetří po rentgenových snímcích. Zbytek byl až doposud skryt před zraky lékaře. Inovativní přístroj Diagnodent detekuje izbytek neviditelných kazů. To tedy zajistí jejich nápravu již v počátku.

umělé zuby

Již nemusíte zažít žádnou bolest zubů. Stačí navštěvovat naši ordinaci a my se o vše postaráme.